Меню
П'ЯТИЙ ВСЕУКРАїНСьКИЙ
FORUM ZAKUPKI
Організатор
За підтримки
ДніпроОДА
ОСІННІЙ FORUM ZAKUPKI У ВАШОМУ МІСТІ
ГОЛОВНА ПОДІЯ У ГАЛУЗІ ЗАКУПІВЛІ

FORUM ZAKUPKI — наймасштабніший захід в Україні про державні і комерційні закупівлі, де представники бізнесу і держави обмінюються досвідом. Цієї осені форум проводиться вп'яте й вирушає з Києва у регіони.

Цього разу форум стане не тільки місцем зустрічі для вивчення практичного досвіду на прикладах кейсів, а й дасть можливість учасникам отримати відповіді на свої запитання під час індивідуальних консультацій із експертами. Ви дізнаєтеся, як ефективно створювати електронні закупівлі з одного боку й уникати найпоширеніших помилок під час участі в тендерах з іншого.
FORUM ZAKUPKI БУДЕ КОРИСНИЙ
Керівникам
бізнесу


Досвідченим постачальникам
і постачальникам-початківцям

Закупівельникам державних
організацій і комерційних компаній
ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ FORUM ZAKUPKI
Business speed dating
з експертами

Спікери форуму в форматі тет-а-тет консультуватимуть учасників. Обирайте експертів, з якими ви хотіли би поспілкуватися, і готуйте наболілу тему.
Кейси від замовників
і постачальників

Досвідчені організатори й учасники тендерів поділяться досвідом і розкажуть про те, як їм вдалося подолати проблеми, відомі кожному в держзакупівлях.


Публічна
консультація

Експерти блоку «Контролювати і впливати» дадуть відповіді на запитання учасників. Ви можете запитати про оскарження торгів, можливості впливу на замовника, перевірку постачальників, фактори ризику в закупівлях.Практикум
від юристів

Провідні фахівці зі супроводу закупівель розкажуть, як правильно підготуватися до участі й захистити свої інтереси у випадку порушення прав.

Networking
із колегами по ринку


Ви зможете зустріти серед 300 учасників форуму досвідчених співрозмовників, своїх партнерів, клієнтів і набути нові знайомства.Турбота
про учасників форуму


Комфортабельний зал, смачна їжа, відмінна організація, позитивна атмосфера.


ЧЕТВЕРТИЙ ФОРУМ, ЯК ЦЕ БУЛО
МЕДІА-ПАРТНЕРИ
КОНТАКТИ
Організатор: Zakupki.prom.ua
e-mail: forum@prom.ua
тел: +38 (044) 332 48 48